Kolejni artyści dołączają do składu Kraków Live Festival 2018!

Kraków Live Festival co roku zaskakuje i prezentuje koncerty największych światowych i polskich artystów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W tym roku również nie zabraknie wielu emocji oraz wspaniałych występów gwiazd takich jak wspomniani wcześniej Kendrick Lamar, Die Antwoord, Martin Garrix czy ogłoszony niedawno A$AP Rocky. Teraz poznaliśmy właśnie kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznym festiwalu!

W tym roku Kraków Live Festival 2018 odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Headlinerami wydarzenia są między innymi takie sławy jak Kendrick Lamar czy Martin Garrix, jednak na scenie nie zabraknie także występów polskich wykonawców. Zgodnie z najnowszymi informacji na tym wyjątkowym wydarzeniu wystąpią również Mery Spolsky, Daria Zawiałow, KAMP!, Sokół, Bass Astral x Igo oraz Jan – Rapowanie. Nie jest jeszcze znana rozpiska godzinowa festiwalu, jednak o wszystkim będziemy Was informować na bieżąco.

Bilety na Kraków Live Festival 2018 są nadal dostępne. Można je nabyć za pośrednictwem stron www.alteralt.pl, www.ebilet.pl oraz stacjonarnie w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.

REGULAR TICKETS (od 19.02 do 7.08)

karnet – 379 zł
karnet + pole namiotowe – 439 zł
bilet jednodniowy – 219 zł
dopłata – pole namiotowe – 60 zł

FINAL TICKETS (od 8.08)

karnet – 399 zł
karnet + pole namiotowe – 459 zł
bilet jednodniowy – 229 zł
dopłata – pole namiotowe – 60 zł

Bilety dla dzieci od 3 do 10 roku życia – 50% ceny. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus