Kim jest Julia Michaels?

Kojarzycie Julię Michaels?

Jej debiutancki singiel “Issues” stał się hitem zeszłego roku, osiągnął 11. miejsce na liście Billboard Hot 100 i pokrył się potrójną platyną, natomiast sama Michaels została nominowana do nagrody Grammy w kategoriach “Piosenka Roku” oraz “Najlepszy Nowy Artysta”. Niezły sukces jak na pierwsze podejście, prawda?

Zanim Julia odważyła się samodzielnie stanąć przed mikrofonem, zaczynała karierę od pisania tekstów. Z pod jej pióra wyszło mnóstwo piosenek, które możecie znać – między innymi największe hity Seleny Gomez: “Slow Down”, “Bad Liar”, “Hands To Myself”, “Good For You”; piosenki Justina Biebera: “Friends” i “Sorry”, a także “Kingdom Come” Demi Lovato, “Dive” Eda Sheerana, “2002” Anne-Marie, “Heavy” Linkin Park i wiele więcej!

Artystka także napisała wszystkie piosenki na swoim mini-albumie zatytułowanym “Nervous System” (2017). Oprócz “Issues” promował go singiel “Uh Huh”, który niestety nie powtórzył sukcesu jej największego hitu. Julia przyznała, że stworzyła EP-kę, ponieważ czuje, że to tylko mały rozdział w jej karierze. Wokalistka cierpi na zaburzenia nerwowe i nie jest gotowa, by otworzyć się jak książka, która jest metaforą pełnego albumu.

W zeszłym roku Julia Michaels ruszyła w trasę “Illuminate World Tour” z Shawnem Mendesem, na początku tego roku towarzyszyła Niallowi Horanowi na “Flicker World Tour”, a już niebawem dołączy do Maroon 5 na “Red Pill Blues Tour”.

Na początku maja Michaels wydała swój nowy singiel “Jump” we współpracy z Trippie Red z ciekawym “lyric video”, które możecie zobaczyć poniżej. Jaką karierę wróżycie Julii? 😉

Udostępnij na Google Plus