Kiesza powraca! Wokalistka zapowiada projekt “Phantom of the Dance Floor”

Kanadyjska wokalistka Kiesa Rae Ellestad, znana szerszej publiczności jako Kiesza, po wielkim sukcesie swojego singla “Hideaway” oraz później albumu “Sound of a Woman” w 2014 roku nie kazała długo na siebie czekać i podzieliła się ze słuchaczami premierowymi utworami. Utwory takie jak choćby “Give it to the Moment” wydane w 2015 roku oraz dwa lata później  “Dearly Beloved” zapowiadały drugi album artystki, wszystko jednak stanęło w miejscu i wydawać się mogło, że plany te zostały zaniechane. Nie wszystko jednak stracone, gdyż Kiesza już niedługo powróci z nowym projektem!

“Phantom of the Dance Floor” to zapowiadany przez kanadyjską wokalistkę Kieszę projekt muzyczny, który swoją premierę będzie mieć 10 sierpnia. Wokalistka już od jakiegoś czasu zapowiadała w serwisach społecznościowych pod serią zdjęć, tajemniczych wiadomości oraz skrótu #POTDF, iż niedługo spodziewać się możemy nowej muzyki. Teraz z każdym dniem Kiesza zdradza coraz więcej szczegółów dotyczących projektu, lecz na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy 10 sierpnia spodziewać się możemy nowej piosenki, czy całego albumu. Musimy się więc uzbroić w cierpliwość i czekać na kolejne informacje od wokalistki!

Przypomnijmy, że kanadyjska wokalistka Kiesza zdobyła popularność swoim jak dotąd największym hitem “Hideaway” z 2014 roku, który zdobył szczyty list przebojów w wielu krajach, m.in. w Belgii, we Włoszech, w Wielkiej Brytanii czy w Rosji. Po wydaniu krążka “Sound of a Woman” oraz jego promocji, wokalistka zaprezentowała szereg nowych piosenek, lecz żadna z nich nie odniosła dużego sukcesu, a sami fani nie doczekali się do tej pory również kolejnego krążka od wokalistki. Czy już niedługo się to zmieni i Kiesza powróci z nowym albumem?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus