Kesha zapowiada dokument obrazujący kulisy nagrywania najnowszego albumu! Zobacz szczegóły “Rainbow the Film”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Kesha po wielomiesięcznej batalii sądowej ze swoim byłym producentem Dr Lukiem powróciła z nową siłą i muzyką. Efektem tego był wydany w 2017 roku album “Rainbow”, który jest prawdopodobnie jej najbardziej szczerym i feministycznym wydawnictwem wydanym do tej pory. Wokalistka wyruszyła również w trasę, a na koncie ma też kolejne hity do swojej kolekcji. Cały ten proces Kesha postanowiła zwieńczyć dokumentem wizualnym, który podsumuje cały ten okres!

“Rainbow the Film” to zapowiadany dokument wizualny, w którym amerykańska wokalistka Kesha przedstawi cały proces tworzenia samego krążka “Rainbow” jak i kulisy procesu twórczego oraz promocji związanych z wydawnictwem. Premiera zaplanowana jest na 10 sierpnia, a sam materiał filmowy dostępny będzie na platformie Apple Music.

Przy okazji warto przypomnieć, że trzeci studyjny album Keshy zatytułowany “Rainbow” trafił do serwisów streamingowych oraz sprzedaży tradycyjnej i cyfrowej 11 sierpnia 2017 roku pod szyldem wytwórni Kemosabe oraz RCA Records. Na nowym wydawnictwie fani wokalistki znaleźć mogli łącznie czternaście premierowych kompozycji, w tym wydane jak dotąd single oraz utwory przedpremierowe “Praying”“Woman”“Learn To Let Go” oraz “Hymn”. Materiał zawarty na płycie “Rainbow” bez wątpienia zaskoczył fanów muzyki pop dużo bardziej dojrzałym spojrzeniem wokalistki na świat, a zrealizowane w ramach projektu piosenki otworzyły zupełnie nowy rozdział jej kariery. Zapowiedź dokumentu obrazującego kulisy tworzenia krążka jak i podróż wokalistki w nowej rzeczywistości prezentujemy Wam poniżej. Obejrzycie dokument z Keshą?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus