Justyna Steczkowska prezentuje fanom fragment nowego utworu

Justyna Steczkowska kończy właśnie prace nad swoją najnowszą płytą. Wokalistka za pośrednictwem Facebooka zaprezentowała fanom fragment nowej piosenki.

Jak informowaliśmy jakiś czas temu, nowa płyta artystki ukaże się już jesienią 2018 roku, a premierze płyty będzie towarzyszyć trasa koncertowa. Justyna jest obecnie w Los Angeles, gdzie kończy prace nad swoim piętnastym albumem. Nad albumem wokalistka pracuje ze znanym fanom Lany Del Rey producentem Danem Heathem, który odpowiedzialny jest między innymi za takie utwory artystki jak “Blue Jeans”, “Ultraviolence” czy “Bel Air”.

Nowy album wokalistki zatytułowany będzie “Maria Magdalena” i ma być to połączenie muzyki elektronicznej z muzyką smyczkową. Pierwszym singlem prawdopodobniej będzie utwór “No Control”, którego framgnetem Justyna podzieliła się z fanami na swoim Facebooku. Posłuchajcie!

https://www.facebook.com/JustynaSteczkowska/videos/10155827280097775/

Jak Wam się podoba?

W oczekiwaniu na płytę Justyny Steczkowskiej zapraszamy Was do obejrzenia odcinka “4 Minut”, w którym rozmawialiśmy o tej wokalistce.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus