JoJo w piosence autorstwa The Newton Brothers! Posłuchaj utworu “Don’t Wake Me Up”

Amerykańska wokalistka i autorka tekstów Joanna Levesque, znana szerszej publiczności jako JoJo, w ostatnich latach wydała swój album “Mad Love” oraz później zmieniła wytwórnię muzyczną. Artystka obecnie przygotowuje swój nowy materiał muzyczny pod skrzydłami wytwórni Interscope Records co nie koliduje z jej innymi projektami. Jednym z nich jest piosenka nagrana z udziałem The Newton Brothers na potrzeby filmu!

Piosenka “Don’t Wake Me Up” to utwór promocyjny do filmu “Zagłada” (ang. Extinction), który miał swoją premierę w serwisie Netflix 27 lipca, a w najbliższym czasie planowana jest również premiera w innych serwisach tj. iTunes czy Amazon, oraz na DVD i Blu-Ray. Kompozycja została stworzona przez braci The Newtwon, którzy odpowiadają za całokształt muzyczny filmu, a piosenka “Don’t Wake Me Up” jest motywem przewodnim nagranym z udziałem amerykańskiej wokalistki JoJo.

Warto wspomnieć, że wydany w październiku 2016 roku krążek “Mad Love” autorstwa JoJo zadebiutował na szóstym miejscu listy Billboard 200, ale niestety po dwóch tygodniach pożegnał się z nią. Niemniej jednak płyta została dobrze przyjęta zarówno przez fanów, jak i krytyków, a w notowaniu “20 najlepszych popowych albumów 2016 roku”, który przygotował magazyn Rolling Stone znalazła się ona na 19 miejscu. Obecnie wokalistka przygotowuje się do wydania nowej muzyki pod szyldem wytwórni Clover Music (Interscope Records). Utwór z filmu “Zagłada” z udziałem artystki prezentujemy Wam poniżej. Czekacie na nową muzykę od JoJo?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus