Jessie Ware dołącza do składu Kraków Live Festival 2018!

Kraków Live Festival co roku zaskakuje i prezentuje koncerty największych światowych i polskich artystów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia na Terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W tym roku również nie zabraknie wielu emocji oraz wspaniałych występów artystów takich jak: Kendrick Lamar, Die Antwoord, A$AP Rocky czy Martin Garrix. Organizatorzy ogłosili również kolejną gwiazdę zagraniczną, która zagra na tegorocznym festiwalu!

W tym roku Kraków Live Festival 2018 odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Headlinerami wydarzenia są między innymi takie sławy jak Kendrick Lamar czy Martin Garrix, jednak na scenie nie zabraknie także występów polskich wykonawców takich jak Daria Zawiałow czy Mery Spolsky. Jednakże to nie koniec zaplanowanych atrakcji, ponieważ zgodnie z najnowszymi informacji na tym wyjątkowym wydarzeniu wystąpi również angielska piosenkarka Jessie Ware. Artystka uwielbiana w Polsce, autorka przebojów “Say You Love Me” i “Wildest Moments” po raz kolejny zagra dla polskiej publiczności, gdyż nie będzie to jej pierwszy występ w naszym kraju. Nie jest jeszcze znana rozpiska godzinowa festiwalu, jednak o wszystkim będziemy Was informować na bieżąco.

Bilety na Kraków Live Festival 2018 są nadal dostępne. Można je nabyć za pośrednictwem stron www.alteralt.pl, www.ebilet.pl oraz stacjonarnie w sklepach Empik, Saturn i Media Markt.

REGULAR TICKETS (od 19.02 do 7.08)

karnet – 379 zł
karnet + pole namiotowe – 439 zł
bilet jednodniowy – 219 zł
dopłata – pole namiotowe – 60 zł

FINAL TICKETS (od 8.08)

karnet – 399 zł
karnet + pole namiotowe – 459 zł
bilet jednodniowy – 229 zł
dopłata – pole namiotowe – 60 zł

Bilety dla dzieci od 3 do 10 roku życia – 50% ceny. Dzieci do 3 roku życia: udział bezpłatny.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus