Internetowa sensacja Poppy wystąpi w Polsce! Zobacz szczegóły koncertu

Poppy, czyli jedna z najbardziej zagadkowych postaci popkultury w ostatnim czasie. Nazwana przez New York Magazine i Business Insidera Andym Warholem YouTube’a, przyjedzie do Polski. Po wydanym w 2017 roku albumie “Poppy.Computer”, który został dobrze przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych, Poppy skupiła się na promocji swojego dzieła. W tym roku również możemy się spodziewać kolejnego wydawnictwa od wokalistki, które prawdopodobnie będzie promować nadchodząca trasa koncertowa “Am I Girl? Tour”. Polscy fani mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ na liście krajów, które odwiedzi gwiazda znalazła się również Polska, a koncert odbędzie się już 1 października w Warszawskim klubie Drukarnia!

Poppy w rzeczywistości nazywa się prawdopodobnie Moriah Pereira, jednak ona sama nigdy tego nie potwierdziła. To jednak nie wszystko, gdyż Poppy nie potwierdziła również nigdy praktycznie żadnej informacji ze swojego życia prywatnego, w tym danych personalnych ani wieku. Chętnie przybliżę Wam jednak czym Poppy się zajmuje – jest youtuberką, której nagrania otworzono w serwisie już ponad sto milionów razy, piosenkarką z albumem oraz EP-ką na koncie oraz internetową gwiazdą, która słynie ze specyficznych nagrań w serwisie YouTube.

Muzyczna kariera Poppy, jeszcze pod nazwą That Poppy, rozpoczęła się w 2015 roku pod skrzydłami wytwórni Island Records. To wtedy ukazał się jej pierwszy singiel “Everybody Wants to Be Poppy”, jego szybki następca “Lowlife” oraz w lutym kolejnego roku cała EP-ka “Bubblebath”. Ostatnim jak dotąd wydawnictwem wokalistki był studyjny krążek zatytułowany “Poppy.Computer” wydany już pod szyldem wytwórni I’m Poppy oraz Mad Decent. Na krążku znajdziemy łącznie jedenaście kompozycji, w tym wydane single: “I’m Poppy”, “Let’s Make a Video”, “Interweb”, “My Style”“Computer Boy” oraz “Moshi Moshi” i “Bleach Blonde Baby”. Na pierwszej płycie młodej wokalistki wyraźnie czuć inspirację azjatycką muzyką rozrywkową, a sam dźwięk można śmiało porównać chociażby do popularnej japońskiej gwiazdy Kyary Pamyu Pamyu.

Dzięki uprzejmości agencji Fource Poppy już wkrótce wystąpi w Warszawie! Wydarzenie będzie mieć miejsce w warszawskim klubie Drukarnia 1 października 2018 roku. Wejściówki na koncert będzie można nabyć na stronach: fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl i w Empikach.już od piątku, 13 lipca. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: Poppy: 01.10.2018 Warszawa, Drukarnia.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus