Iggy Azalea prezentuje swój nowy teledysk i przesyła wiadomość dla fanów

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea w ostatnim czasie nie miała szczęścia w muzycznym biznesie. Od wydania “Fancy” minęły już cztery lata, a ostatnim singlem promującym był utwór “Savior”. Raperka zapowiadała jakiś czas temu iż najnowszy materiał ma być gotowy do końca kwietnia. Wszystko jednak się opóźniło i premiera EP-ki zaplanowana była na 6 lipca. Niestety znowu Iggy musiała opóźnić wydanie, lecz w ramach rekompensaty do sieci trafiły dwa utwory promujące to wydawnictwo, a kilka godzin później teledysk do jednego z kawałków.

“Kream” to jeden z dwóch nowych utworów Iggy Azalei. Utwór znajdzie się na EP “Survive the Summer”, której premiera została przesunięta na 4 sierpnia. Na płycie znajdzie się łącznie sześć premierowych kompozycji, do których artystka zapowiedziała wydanie teledysków.

Z okazji wydania dwóch nowych utworów i klipu Iggy połączyła się z fanami na żywo poprzez Instagrama. Raperka powiedziała, że nie jest dla niej ważne, jaką pozycję na liście będą miały jej utwory, Iggy jest teraz szczęśliwa i pewna siebie i tylko to się dla niej liczy. Zobacz emocjonujące video poniżej.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus