“Havana” w zupełnie innej odsłonie!

Camila Cabello była twarzą marki L’Oréal Paris już dość długo, jednak ostatnio współpraca obu stron osiągnęła nowy poziom – wokalistka stworzyła własną linię kosmetyków!


Produkty do makijażu z serii “Havana” to 14 limitowanych kosmetyków, które kubańska piosenkarka pomagała tworzyć, inspirując L’Oréal Paris swoim codziennym, nie wymagającym wysiłku makijażem. Wokalistka w swoim oświadczeniu prasowym poinformowała, że jest bardzo dumna z efektów współpracy z marką. Swoimi kosmetykami chciała zainspirować inne kobiety i dodać im nieco pewności siebie. Tytuł kolekcji nawiązuje natomiast do niezaprzeczalnego hitu Camili i jednocześnie do miejsca, w którym się urodziła.

Kolekcja “Havana” będzie miała swoją premierę na ulta.com 15 lipca, a w sierpniu trafi do drogerii i innych masowych sklepów na całym świecie.

L’Oréal Paris nie jest jednak jedyną marką, z którą Cabello współpracuje – niedawno pojawiła się także w reklamach marki dla produktów do włosów Elvive.  Wzięła także udział w kampaniach dla Guess, Candies i Skechers.

Przypomnijmy, że Camila była zajęta tego lata, otwierając koncerty Taylor Swift w ramach trasy “Reputation”. Miejmy nadzieję, że Swift dostanie specjalną promocję na eye-liner i czerwoną szminkę 😉

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus