Harry Styles zakończył swoją pierwszą solową trasę!

Członek zespołu One Direction, zakończył swoją debiutancką trasę w epickim stylu!

Trasa “Harry Styles: Live On Tour” zaczęła się 19 września 2017 i trwała aż do 14 lipca 2018, obejmując łącznie 89 krajów. Na swoim ostatnim koncercie Harry wykonał wszystkie 10 utworów z debiutanckiego solowego albumu, a także cover Little Crown “Girl Crush”oraz największy hit One Direction -“What Makes You Beautiful”.

Autor hitu “Sign Of The Times” zagrał ostatni koncert w The Forum w Los Angeles. Na to wydarzenie przyszło kilka sławnych osób, które możecie kojarzyć! Pojawili się między innymi modelka Kendall Jenner, Shawn Mendes, Meghan Trainor z narzeczonym, aktorka Phoebe Tonkin oraz Michael Clifford z zespołu 5 Seconds of Summer.

Skąd możecie znać Harry’ego?
W 2010 wziął udział w brytyjskiej wersji programu X-Factor. W trakcie trwania sezonu został członkiem zespołu stworzonego na potrzeby programu – One Direction. Po sukcesie medialnym boys band podpisał kontrakt z wytwórnią Syco Music.
W 2016 roku Styles otrzymał rolę w filmie “Dunkierka”. Akcja filmu nawiązuje do historii ewakuacji alianckich sił zbrojnych w latach 40. XX wieku w Dunkierce.
7 kwietnia 2017 Harry wydał swój debiutancki singiel „Sign of the Times”, będący zapowiedzią jego nadchodzącego albumu studyjnego zatytułowanego “Harry Styles”, który ukazał się 12 maja i był numerem 1 w 10 krajach, w tym w Polsce.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus