Grupa PRETTYMUCH prezentuje teledysk do swojego najnowszego singla “Summer on You”

Amerykański boyband PRETTYMUCH stworzony przez Simona Cowella w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy dorobił się ogromnej ilości publikacji prasowych, a sami członkowie grupy skupili się na budowaniu swojej pozycji i pozyskiwaniu nowych fanów. Idzie im to chyba nienajgorzej, o czym świadczyć mogą wydane single oraz EP-ka. W ostatnim czasie grupa zaprezentowała światu swój najnowszy utwór, do którego właśnie nastąpiła właśnie premiera teledysku!

Piosenka “Summer on You” to najnowsza propozycja od boybandu PRETTYMUCH, która trafiła do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych 21 czerwca nakładem wytwórni Syco Records i Columbia Records. Kompozycja została napisana przez Eda Sheerana i wyprodukowana przez Steve’a Maca. Utwór doczekał się również teledysku, który swoją premierę miał 11 lipca w serwisie YouTube.

PRETTYMUCH / Syco Records / Columbia Records

PRETTYMUCH / Syco Records / Columbia Records

Przypomnijmy, że grupa PRETTYMUCH ma na swoim koncie jak dotąd kilka singli, w tym najbardziej znane “Would You Mind”czy “No More”, oraz EP-kę zatytułowaną “PRETTYMUCH an EP”. Teledysk do najnowszego utworu formacji prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba grupa PRETTYMUCH w tym wydaniu?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus