Duet The Chainsmokers prezentuje kolejny utwór! Posłuchaj piosenki “Side Effects” z udziałem Emily Warren

O Alexie Pallu i Andrew Taggarcie, czyli amerykańskim duecie The Chainsmokers było stosunkowo cicho, przynajmniej w kwestii muzyki i rok 2017 został przez nich zakończony raczej w ciszy. Jednakże od kilku miesięcy panowie prezentują nową muzykę, która niejako różni się od wcześniejszych dokonań artystycznych duetu. W ostatnim czasie duet zaprezentował już kilka utworów, do których dołączył kolejny!

Piosenka “Side Effects” to już piąta zapowiedź nadchodzącego krążka duetu The Chainsmokers, która trafiła do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 27 lipca. W utworze usłyszymy wokalistkę Emily Warren, która współpracowała już z chłopakami przy kompozycjach wydanych na ich debiutanckim albumie. Do piosenki powstał również lyric video, który trafił do sieci w przeddzień daty premiery piosenki. Na ten moment nie są znane szczegóły teledysku, lecz z pewnością możemy się go spodziewać niebawem.

The Chainsmokers / Disruptor / Columbia

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię The Chainsmokers zamyka wydany prawie rok temu album “Memories…Do Not Open”, na którym znalazły się takie hity grupy jak “Paris” czy “Something Just like This”. Obecnie duet w tym roku wydał cztery kompozycje – “Sick Boy”, “You Owe Me”, “Everybody Hates Me” oraz “Somebody”, do których dołączył teraz premierowy utwór “Side Effects”. Premiera nowego albumu nie jest na ten moment znana, lecz prawdopodobnie zostanie on wydany jeszcze w tym roku. Nowej piosenki The Chainsmokers możecie posłuchaćponiżej. Co sądzicie o nowej muzyce od The Chainsmokers?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus