Demi Lovato dochodzi do siebie w szpitalu

Wczoraj świat obiegła smutna informacja, że Demi Lovato trafiła do szpitala w wyniku przedawkowania narkotyków.

We wtorkowe popołudnie piosenkarka została znaleziona nieprzytomna w swojej posiadłości w Hollywood Hills. Demi została potraktowana lekiem o nazwie “Narcan” (leczenie w wypadku przedawkowania narkotyków) jeszcze w domu, a następnie zabrano ją do szpitala, gdzie obecnie przebywa. Kilka godzin później Kerissa Dunn, ciocia artystki, podała do mediów społecznościowych informację, że Demi jest już przytomna i jej stan jest stabilny.

Wszystkie znaki wskazywały na przedawkowanie heroiny, jednak nie jest to potwierdzona informacja, ponieważ Lovato nie chce ujawnić, jaką substancję zażyła, a w jej domu nie zostały znalezione żadne narkotyki. W związku z tym nie odbędzie się także postępowanie karne przeciwko wokalistce.

Przedstawiciele medialni także wydali w jej imieniu oświadczenie:Demi jest przytomna i obecnie jest z rodziną, która chce podziękować za okazaną miłość, modlitwę oraz wsparcie. Niektóre podane wcześniej informacje są nieprawidłowe i rodzina prosi o uszanowanie ich prywatności.”

Piosenkarka była widziana w poniedziałkową noc na imprezie urodzinowej swojego przyjaciela w West Hollywood i według znajomych zamieszczała zdjęcia ze swoją paczką na prywatnym Instagramie i wydawała się szczęśliwa.

Niestety – Demi od lat walczyła z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych. W wieku 18 lat zdiagnozowano u niej także chorobę afektywną dwubiegunową. Wokalistka zmagała się również z zaburzeniami odżywiania i okaleczała się. W 2010 roku trafiła na odwyk z powodu uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Po zwolnieniu z ośrodka terapeutycznego, Lovato żyła w tzw. “trzeźwym domu”. Opowiedziała o wszystkim w dokumencie, który stworzyła we współpracy z Youtube – “Demi Lovato: Simply Complicated”, wydanym pod koniec zeszłego roku.

Przez 6 lat była trzeźwa od alkoholu i kokainy. W zeszłym miesiącu wydała piosenkę “Sober”, w której zasugerowała że znów zeszła z dobrych torów i nie jest z tego dumna, a także przeprosiła najbliższe jej osoby oraz fanów.

Organizator trasy koncertowej wokalistki, Live Nation, potwierdził, że 25-latka nie wystąpi w czwartek w Atlantic City. Telewizja Fox wstrzymała natomiast emisję odcinka programu Jamiego Foxxa “Beat Shazam”, w którym występowała gwiazda.

Gwiazdy okazują wsparcie dla Demi w mediach społecznościowych – kilka słów od siebie napisali m.in. Ariana Grande, Bruno Mars, Halsey, Ashley Tisdale, Kesha, Lady Gaga, Adam Lambert i Cardi B. Fani także udzielają się na ten temat, dodając do swoich wpisów hasztag #PrayForDemi.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus