Daya prezentuje teledysk do najnowszego singla! Zobacz klip do utworu “Safe”

Grace Martine Tandon, czy po prostu Daya, znana jest szerszej publice z takich utworów jak “Hide Away” czy hitowego “Don’t Let Me Down” nagranego we współpracy z The Chainsmokers. Młoda wokalistka do tej pory ma na swoim koncie eponimiczną EP-kę oraz pełny album “Sit Still, Look Pretty” dzięki któremu zdobyła ogólnoświatowy rozgłos. Teraz artystka prezentuje teledysk do najnowszego singla, który już wkrótce ma szansę podbić listy przebojów.

Piosenka “Safe” to najnowszy singiel artystki, który promuje jej nadchodzące wydawnictwo nagrywane pod szyldem wytwórni Interscope Records. Utwór jest drugą po “New” zapowiedzią kolejnej ery w jej karierze i trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 22 czerwca. Oficjalny teledysk zrealizowany do kompozycji trafił do sieci 18 lipca i jest jej odpowiedzią “na poczucie zagrożenia i braku stabilizacji we współczesnym świecie”.

#safeis 👩‍🎨

Post udostępniony przez Daya (@daya)

Przypomnijmy, że Daya znana jest z takich hitów jak “Hide Away”, który w Stanach Zjednoczonych dotarł do 23 miejsca na liście Billboardu oraz “Don’t Let Me Down” nagranego z The Chainsmokers. Artystka do tej pory wydała EP-kę “Daya” oraz album “Sit Still, Look Pretty”, a najnowszy singiel “Safe” jest kolejnym krokiem w jej triumfalnym powrocie na scenę. Poniżej prezentujemy Wam teledysk artystki do premierowej kompozycji. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus