David Guetta i Anne-Marie we wspólnym utworze “Don’t Leave Me Alone”

Nowy album gwiazdy EDM Davida Guetty zbliża się wielkimi krokami! Po zaprezentowanych jak dotąd singlach, z których wiele z nich odniosło spory sukces na listach przebojów, producent tym razem postawił na towarzystwo brytyjskiej wokalistki Anne-Marie. Efektem ich współpracy jest zupełnie nowa kompozycja muzyczna w sam raz na lato!

Piosenka “Don’t Leave Me Alone” to najnowsze dzieło producenta Davida Guetty nagrane z udziałem brytyjskiej wokalistki Anne-Marie. Artystka ma na swoim koncie już m.in. kolaboracje z grupą Clean Bandit, Rudimental czy DJ-em Marshmello. Wspólna kompozycja Guetty i Marie trafiła do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 26 lipca, a w serwisie YouTube pojawiło się również animowane lyric video. Na ten moment nie są znane szczegóły teledysku do utworu “Don’t Leave Me Alone” oraz planowanego albumu Davida Guetty.

Przypomnijmy, że David Guetta pracuje obecnie nad nowym materiałem i jednocześnie następcą reedycji poprzedniego albumu zatytułowanej “Listen Again”, który promował utwór “Bang My Head” nagrany z Sią i Fettym Wapem. Natomiast wokalistka Anne-Marie obecnie promuje swój debiutancki krążek “Speak Your Mind”, który wygenerował m.in. takie hity jak “Alarm”“Ciao Adios”czy “Friends”.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus