Cheryl Cole i Liam Payne nie są już parą!

Liam Payne i Cheryl Cole rozstali się po dwóch latach związku. Wokalista One Direction wydał oficjalne oświadczenie na Twitterze, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Piosenkarka opublikowała ten sam wpis także na swoim koncie.

Cheryl i jej dziesięć lat młodszy partner Liam zaczęli się spotykać w 2016, a rok później urodził im się synek o imieniu Bear. Już od dłuższego czasu po sieci krążyły plotki o problemach w związku tej pary. Jak się okazuje, tym razem było w nich sporo prawdy.

W marcu tego roku w internecie pojawiły się pomówienia, że 24-latek zdradził 35-latkę z jedną ze swoich tancerek, jednak wokalistka prędko zdementowała informację na Twitterze. Podobno już wtedy nie działo się między nimi najlepiej.

Oboje debiutowali w podobny sposób – zarówno Payne, jak i Cole zaczynali w zespołach, później zajęli się karierami solowymi. Muzyk zdobył popularność jako członek One Direction, a wokalistka w brytyjskiej grupie Girls Aloud.

Liam Payne obecnie rozwija swoją solową karierę, wydając kolejne single promujące jego debiutancki album, który ma się ukazać we wrześniu, natomiast Cheryl Cole zrobiła sobie przerwę od muzycznego świata i w pełni poświęciła się opiece nad swoim rocznym synkiem. Oboje twierdzą, że pozostali w dobrych stosunkach i sytuacja nie wpłynie negatywnie na ich dziecko. Proszą także o uszanowanie tej decyzji i prywatności całej rodziny.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus