Charli XCX prezentuje kolejny nowy utwór! Posłuchaj piosenki “Girls Night Out”

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracuje i wciąż nagrywa materiał na swój długo wyczekiwany trzeci krążek. Po dwóch mixtapach “Number 1 Angel” oraz “Pop 2” wydanych w 2017 oraz nowych utworach artystka nie zwalnia tempa i w ostatnim czasie zaprezentowała kolejne kompozycje, a jedna z nich miała właśnie dziś premierę!

Utwór “Girls Night Out” to premierowa kompozycja angielskiej wokalistki Charli XCX, która jest kolejną zapowiedzią długo wyczekiwanego trzeciego albumu wokalistki. Fani artystki w ostatnim czasie mogli usłyszeć dwie inne piosenki – “Focus” oraz “No Angel”, które miały premierę miesiąc temu. Na ten moment nie są znane szczegóły czy w najbliższym czasie możemy się również spodziewać teledysku do utworu “Girls Night Out”.

Charli XCX / Asylum Records

Przypomnijmy, że Charli XCX pracuje nad swoim trzecim albumem studyjnym, z którego poza nowym utworem znajdą się również prawdopodobnie piosenki “After the Afterparty”“Boys”, “5 in the Morning” oraz wydane ostatnio “Focus” i “No Angel”. Premierowego utworu “Girls Night Out” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba nowa piosenka Charli?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus