Cardi B nie pojedzie w trasę z Bruno Marsem!

Raperka wydała oświadczenie na swoim Instagramie, w którym wyznała że przeceniła swoje możliwości i jednak nie będzie towarzyszyć Bruno tej jesieni.

“Zdecydowałam, że nie dołączę do Bruno podczas trasy tej jesieni. Myślałam, że 6 tygodni po urodzeniu mojej córki będzie wystarczającym czasem, by dojść do siebie fizycznie i psychicznie. Myślałam także, że będę mogła wziąć ją ze sobą w trasę, ale wydaje mi się że nie doceniałam wyzwań macierzyństwa. Nie dość, że nie jestem gotowa fizycznie, to nie chcę też zostawiać mojego dziecka, ponieważ lekarze powiedzieli mi że zabranie jej w trasę nie będzie dla niej zdrowe. Mam nadzieję, że zrozumiecie tę decyzję, ponieważ była to jedna z najtrudniejszych decyzji w moim życiu ale muszę robić to, co najlepsze dla mnie i dla mojego dziecka! Dziękuję Bruno za wsparcie i zrozumienie.” – pisze Cardi B.

“Najważniejsze jest zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Wiem, że fani to zrozumieją. Postępujesz dobrze. Jestem pewien, że wkrótce nadejdzie czas, kiedy będziemy dzielić scenę. Kochamy Cię Cardi i będziemy grać ‘Bodak Yellow’ każdego wieczoru. Przekaż proszę uściski ode mnie i całej ekipy pracującej nad ’24K Magic Tour’.” – odpowiedział Bruno Mars, również na swoim profilu w serwisie Instagram.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus