Brodka w utworze “Wszystko, czego dziś chcę” Izy Trojanowskiej

Dziś swoją premierę ma teledysk do utworu “Wszystko, czego dziś chcę” w wykonaniu Moniki Brodki. Piosenka promuje serial produkcji Showmax “Rojst”. Przypominamy, że przed laty, piosenkę wykonała Izabela Trojanowska. Jak poradziła sobie Brodka? Sprawdźcie.

Piosenkę „Wszystko czego dziś chcę” Brodka wykonuje wspólnie z A_GIM-em, który jest producentem utworu. – Pomysł, żeby jeszcze przed samym serialem powstał i ukazał się prolog serialu wydał mi się bardzo ciekawy. Chciałam, by nasza wersja znanego przeboju lat 80. „Wszystko czego dziś chcę” stworzona na potrzeby prologu nabrała nowego charakteru pasującego do klimatu serialu „Rojst”. Wyobraziłam sobie ten skoczny oryginał w wersji dużo wolniejszej, mrocznej i dusznej, wręcz narkotycznej. Pomyślałam, że dobrze zgra się z aurą i tematyką serialu. Tekst utworu również nabrał innego znaczenia – komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Monika Brodka. – Chcieliśmy utrzymać ducha okresu, w jakim powstał oryginał, ale stosując nowoczesne narzędzia. W naszej wersji chcieliśmy nadać dużo bardziej mrocznego, brudnego, dusznego klimatu. Taka też jest scena, której utwór towarzyszy – dodaje nam A_GIM.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus