Azealia Banks anuluje premierę swojego albumu!

Niedawno Azealia Banks zaprezentowała nowy singiel “Treasure Island”, który był zapowiedzią jej najnowszego albumu “Fantasea II: The Second Wave”. Teraz raperka poinformowała swoich fanów, że premiera albumu została anulowana.

Od kilku dni na profilach społecznościowych Azealii, można zauważyć, że wokalistka jest zdołowana i załamana. Wszystko zaczęło się od występu wokalistki w programie “Wild ‘n Out”, który był nagrywany w ubiegłym tygodniu, a zostanie wyemitowany w jesiennej ramówce. W programie gwiazdy rapują między sobą i głownie wymyślają “dissy (pociski)” na siebie nawzajem. Okazało się, że znana z ostrych komentarzy w sieci Azealia, nie wytrzymała nagrania na żywo i kierowanych w jej kierunku pocisków. Według osób obecnych na nagraniu, raperka w pewnym momencie popłakała się i opuściła scenę. Kilka godzin później w swoich mediach społecznościowych zamieściła komentarz, w którym napisała, że kierowane w jej kierunku “dissy” opierały się głównie na żartach rasistowskich. Azealia zarzuca, że cała ekipa programu przygotowała się an to, aby dać jej pocisk i że nigdy w życiu nie czuła się tak personalnie zaatakowana.

Złe samopoczucie raperki przełożyło się, jak się okazuje, na premierę jej nowego krążka “Fantasea II: The Second Wave”. Azealia napisała, że nie jest gotowa wypuścić krążek i anuluje jego premierę. Wyda go, kiedy będzie czuć się lepiej.

Jesteście zaskoczeni?

I did Wildin’ out today. There were tons of pre-planned colorist jokes and of course …. cry baby cried. Some little scrawny black Atlanta twink was prepared for me. They planned this – hit me on short notice, told me I didn’t have to participate in the coon ass freestyle battles ,(not my style) and I was to sing my song and go home. I show up and some guy who’s darker than me starts calling me ugly and being colorist, then all of a sudden a choir of the most disgustingly basic, local, cattle call “urban” pseudo comedic “FAT BECause You sit in a chair all day” greasy soul food induced south of the mason Dixon ,self hatred. Ass It#backwards, post-Jim crow , post traumatic slave disorder true self esteem less, Ward of the state CLOWNS with their low scale and highly UNimpressive resumes, start going off about how the beautiful Azealia Banks looks! I’ve never felt so much hate and rage for anyone else than I did in that moment. Yemaya was really on stage . Yemaya …..

A post shared by Azealia Banks (@azealiabanks) on

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus