Azealia Banks o Nicki Minaj: “Jest żałosna. Boi się Cardi B”

Azealia Banks wydała właśnie swoją najnowszą piosenkę “Treasure Island”, która jest kolejną muzyczną zapowiedzią nowego krążka artystki “Fantasea II: The Second Wave”. W tym samym czasie swój nowy klip wypuściła Nicki Minaj, co przykuło uwagę Azealii. Raperka uznała, że to dobra okazja, aby powiedzieć coś na temat swojej starszej koleżanki.

Kilka miesięcy temu Azealia Banks krytykowała Nicki Minaj, a potem ją przepraszała. Teraz autorka utworu “Anna Wintour” po raz kolejny postanowiła wypowiedzieć się o Nicki – oczywiście w złym świetle.

To co wyprowadziło z równowagi pannę Banks, to prawdopodobnie widok Nicki jako syreny w jej najnowszym klipie do nagranego wspólnie z Arianą Grande kawałka “Bed”. Azealia wykorzystywała bowiem wizerunek siebie, jako syreny do promocji swojego mixtape’u “Fantasea” wydanego w 2012 roku.

Artystka postanowiła wypowiedzieć się o tym na Twitterze.

Dlaczego Nicki musi być taka oklepana? Wygląda jak konserwa z tuńczyka. Twoje biodra i dupa są za duże do tej syreniej płetwy. Czy ona wymyśliła cokolwiek, co ukradła od Lil’ Kim i oskarża inne raperki o ściąganie od niej? Czy ja byłam pierwszą raperką syreną? Odpowiedzcie sobie sami. Czy Nicki albo Lil’ Kim wymyśliły Barbie? Cardi B przyćmiła ją w tym roku. To koniec panowania Nicki Minaj. Uratowałam ją od Iggy Azalei, ale nie trzymała się planu i nie pomogę jej w walce z Cardi B. Cardi B zje ją żywcem i ja nie mogę nic z tym zrobić. Jest dla mnie skończona!

Jakiś czas później Azealia pochwaliła się, że Nicki zablokowała ją na Instagramie.

Hahaha. Nicki zablokowała mnie na Instagramie ponieważ nazwałam ją punkową suką oraz powiedziałam jej, że jest stara i zdesperowana. Powiedziałam jej też, że ta solidarność raperek, którą ona próbuje stworzyć, jest tylko przez to, że boi się Cardi B. Jest żałosna. Śmieję się z niej ponieważ jak zaczynała to gadała te wszystkie rzeczy o Lil’ Kim, a teraz płacze przez Cardi B.

Co sądzicie o słowach Azealii?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus