Austin Mahone prezentuje nowy utwór! Posłuchaj piosenki “Oxygen”

Amerykański wokalistka Austin Mahone, który zadebiutował jeszcze w 2012 roku z utworem “Say Somethin'” i zyskał w krótkim czasie popularność. Wokalista idąc za ciosem zaprezentował szereg piosenek, w tym jedna z najbardziej znanych “Mmm Yeah” nagrana z raperem Pitbullem. Austin tym razem prezentuje zupełnie nowy utwór oraz EP-kę!

Piosenka “Oxygen” to singiel promujący EP-kę o tym samym tytule, która trafiła do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych jeszcze 16 maja z myślą o japońskim rynku muzycznym. Utwór ten jest jednym z czterech, które zostały wydane pod szyldem wytwórni Universal Music Japan. Do kompozycji “Oxygen” Austin Mahone wydał lyric video nakręcone w Japonii, którego premiera w serwisie YouTube nastąpiła 19 lipca.

Austin Mahone / Universal Music Japan

Przypomnijmy, że Austin Mahone ma na swoim koncie szereg EP-ek oraz debiutancki album “Dirty Work” wydany w 2017 roku z myślą o rynku japońskim. Obecnie wokalista promuje swoje najnowsze wydawnictwo “Oxygen” takimi utworami jak “So Good” czy właśnie wspomniane wcześniej “Oxygen”. Tego drugiego możecie posłuchać poniżej! Jak Wam się podoba muzyka Austina?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus