Ashley Tisdale nagrywa album!

Ashley Tisdale, czyli amerykańska aktorka, piosenkarka, autorka tekstów, producentka, rzeczniczka prasowa i modelka, doskonale znana z serii “High School Musical”nagrywa swój trzeci studyjny album!

“Jestem TAKA wdzięczna, mając tu 10 milionów Was!!!! Więc chociaż nie powinnam wam jeszcze mówić, pewnie i tak domyślacie się, co nadchodzi 😉 #AT3.” – napisała artystka na swoim profilu w serwisie Instagram, dołączając nagranie ze studia.

Przypomnijmy bieg kariery muzycznej Ashley:
Po nagrodzonej Emmy roli w High School Musical rozpoczęła karierę muzyczną, wydając 6 lutego 2007 swój pierwszy album “Headstrong”. Płyta zadebiutowała na 5 miejscu na liście Billboard 200, sprzedając się w 64 tysięcy kopii w pierwszym weekendzie i zdobywając później certyfikat Złotej Płyty. Drugi album Tisdale “Guilty Pleasure”, został premierowo wydany 16 czerwca 2009. W 2011 zagrała główną rolę w musicalu “Boska przygoda Sharpay”.

Warto także wspomnieć, że Ashley Tisdale przeszła do muzycznej historii będąc pierwszą kobietą, która zadebiutowała na Billboard Hot 100 jednocześnie z dwiema piosenkami!

Poniżej znajdziecie wyżej wspomniane nagranie. Czekacie na trzeci studyjny album gwiazdy Disney’a?

https://www.instagram.com/p/Blb7cX1HBX0/?utm_source=ig_web_copy_link

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus