Allie X zapowiada nowy album! Zobacz szczegóły krążka “Super Sunset”

Kanadyjska piosenkarka Alexandra Ashley Hughes, znana na scenie muzycznej jako Allie X, od jakiegoś czasu pracowała nad następcą bardzo dobrze przyjętego krążka “CollXtion II”. W ciągu ostatnich miesięcy artystka zaprezentowała światu kilka premierowych kompozycji takich jak “Focus” czy “Not So Bad in LA”, a już niedługo do sieci trafi również cały album!

Krążek “Super Sunset” to zapowiadany studyjny album kanadyjskiej wokalistki Allie X, którego premiera zaplanowana jest na jesień tego roku nakładem wytwórni Allie X Canada. Wśród utworów, które znajdą się na planowanym wydawnictwie znajdą się wydane wcześniej utwory “Focus” oraz “Not So Bad in LA”. Cały krążek został określony przez artystkę jako konceptualna podróż po surrealistycznej wersji Los Angeles.

Allie X / Allie X Canada

Przypomnijmy, że “CollXtion II” jest debiutanckim krążkiem Allie X, który trafił do sprzedaży w 2017 roku. Oprócz tego artystka do tej pory wydała także dwie EP-ki, z których ostatnia oficjalna to “Catch” wydana trzy lata temu. Na ten moment nie są znane dalsze szczegóły nadchodzącego albumu “Super Sunset”, a w oczekiwaniu na wydawnictwo prezentujemy Wam do odsłuchu najnowszy utwór artystki “Not So Bad in LA”, który trafił do sieci niespełna tydzień temu. Czekacie na nową muzykę od Allie X?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus