Alan Walker prezentuje kolejny utwór zapowiadający album! Zobacz teledysk do piosenki “Darkside”

Norweski DJ i producent muzyczny Alan Walker szturmem podbił listy przebojów swoim największym jak dotąd hitem “Faded”. Artysta nie zwalnia tempa i co jakiś czas prezentuje kolejne premierowe kompozycje. Jedną z nich jest właśnie trzecia już zapowiedź debiutanckiego albumu, w której tym razem usłyszymy wokalistki Au/Rę oraz Tomine Harket!

Piosenka “Darkside” to już trzecia zapowiedź debiutanckiego albumu DJ-a i producenta muzycznego Alana Walkera, która trafiła do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 27 lipca tego roku. W utworze usłyszymy wokalistki Au/Rę oraz Tomine Harklet, a teledysk do niego miał swoją premierę tego samego dnia w serwisie YouTube i tworzy on dalszą część historii stworzonej na potrzeby promocji nadchodzącego wydawnictwa. Walker już w 2017 roku zapowiadał wydanie swojego krążka zatytułowanego “World of Walker”, który jak dotąd promują utwory “Tired”, “All Fall Down” oraz najnowszy wydany dziś – “Darkside”. Wszystkie trzy piosenki powiązane są ze sobą teledyskami, a sam DJ zdradził również, że ma w zanadrzu również kompozycję “Diamond Heart”, w której tworzeniu wzięła udział wokalistka Sia.

Przypomnijmy, że norweski producent i DJ Alan Walker pomimo swojego młodego wieku (20 lat) ma na swoim koncie kilka hitów radiowych, tj. “Faded”“Sing Me to Sleep” czy “Alone”, które zostały łącznie odtworzone w serwisie Spotify ponad 350 milionów razy. Teledysk do najnowszego singla “Darkside” możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba nowa piosenka?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus