A$AP Rocky kolejnym headlinerem tegorocznego Kraków Live Festival!

Kraków Live Festival co roku zaskakuje i prezentuje koncerty największych światowych i polskich artystów. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 sierpnia na Terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W tym roku również nie zabraknie wielu emocji oraz wspaniałych występów gwiazd takich jak wspomniani wcześniej: Kendrick Lamar, Die Antwoord czy Martin Garrix. Organizatorzy ogłosili również kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznym festiwalu!

A$AP Rocky

Amerykański raper Rakim Mayers, który znany jest pod pseudonimem A$AP Rocky już niedługo zagra dla polskiej publiczności! Ma na swoim koncie już trzy albumy, z czego najnowszy “Testing” był jednym z najbardziej oczekiwanych krążków tego roku, a singiel “Praise The Lord” z udziałem rapera Skepty wyrasta właśnie na jeden największych przebojów A$AP’a, dołączając do imponującego katalogu rozwijanego przez nowojorskiego rapera od czasu mixtape’u “Live. Love, ASAP”. Później były dwa albumy studyjne, które na stałe wpisały się historię nowego hip hopu.

Unknown Mortal Orchestra

Ponadto w skład line-up’u tegorocznej edycji Kraków Live Festival wejdzie również nowozelandzka grupa grająca psychopop Unknown Mortal Orchestra, która zagra już 17 sierpnia dla polskiej publiczności. Zespół ma na swoim koncie już cztery krążki, w tym ostatni “Sex & Food”, który swoją stylistyką poza psychodelią czerpie również z takich gatunków muzycznych jak funk, rock, R&B czy disco.

Karnety Early Bird trafiły do sprzedaży 5 lutego, a ich sprzedaż trwała do 18 lutego. Obecnie bilety dostępne są do kupienia na stronach ALTERSKLEP, eBilet czy w sklepach sieci Empik. Wybieracie się na Krakow Live Festival 2018?

Udostępnij na Google Plus