Znamy ostateczną tracklistę EP-ki Iggy Azalei! Poznaj szczegóły “Surviving the Summer”

Australijska raperka i wokalistka Iggy Azalea w ostatnim czasie nie miała szczęścia w muzycznym biznesie. Od wydania “Fancy” minęły już cztery lata, a ostatnim singlem promującym był utwór “Savior”. Raperka zapowiadała jakiś czas temu iż najnowszy materiał ma być gotowy do końca kwietnia. Wszystko jednak się opóźniło, lecz wiemy już, że EP-ka trafi do sprzedaży za tydzień oraz inne szczegóły dotyczące tego wydawnictwa!

“Surviving the Summer” (lub “S.T.S”) to nadchodzące wydawnictwo raperki Iggy Azalei, którego premiera zaplanowana jest na 6 lipca. Na wizualnej EP-ce znajdzie się łącznie sześć premierowych kompozycji, do których artystka zapowiedziała wydanie teledysków. Głównym utworem promującym prawdopodobnie będzie piosenka “Kream”, którą raperka zapowiadała już kilka dni temu. Warto również wspomnieć, iż na wcześniejszej trackliście udostępnionej przez Iggy widniał utwór “God & Loving You”, który ostatecznie nie znajdzie się na EP-ce. Sama artystka uspokoiła jednak fanów, że piosenka ta będzie wydana na kolejnym albumie.

Iggy Azalea / Island Records

Tracklista:

  1. Survive The Summer
  2. Tokyo Snow Trip
  3. OMG (feat. Wiz Khalifa)
  4. Hey Iggy
  5. Kream (feat. Tyga)
  6. Kawasaki

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Iggy Azalei wciąż zamyka reedycja jej pierwszej płyty zatytułowana “Reclassified”, która zawierała takie hity jak “Black Widow” nagrane z Ritą Orą czy jej największy jak dotąd hit “Fancy” zrealizowany z udziałem Charli XCX. Raperka zapowiadała wydanie krążka “Digital Distortion”, który promowały utwory “Team”“Mo Bounce” oraz “Switch”, jednak plany wydawnicze zostały zaniechane i wydawnictwo zostało anulowane. Obecnie Iggy przygotowuje się od dłuższego czasu do wydania swojego projektu “Surviving the Summer”, który już wkrótce trafi do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych! Czekacie na muzykę od Iggy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus