Zespół OneRepublic prezentuje nowy utwór! Posłuchaj piosenki “Connection”

Amerykański zespół OneRepublic jeszcze pod koniec 2016 roku wydał album “Oh My My”, z którego usłyszeć mogliśmy takie single jak “Wherever I Go”“Kids” czy “Let’s Hurt Tonight”. Grupa obecnie przygotowuje materiał na swój nowy krążek, który ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku, a w międzyczasie prezentuje jego zapowiedź w postaci nowego utworu!

Piosenka “Connection” to najnowszy utwór zapowiadający piąty studyjny album amerykańskiego zespołu OneRepublic. Utwór trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 26 czerwca, a za jego produkcję odpowiedzialni był frontman grupy Ryan Tedder wraz z pomocą Brenta Kutzle’a, Steve’a Wilmota, Tylera Spry’a i Zacha Skeltona. Na ten moment nie są znane szczegóły dotyczące teledysku do nowego singla, lecz w najbliższym czasie wszystko powinno się wyjaśnić.

OneRepublic / Interscope Records

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy OneRepublic zamyka wydany w 2016 roku album “Oh My My”. Zespół obecnie przygotowuje się do wydania nowego krążka, który jak zdradził frontman Ryan Tedder ma mieć ok. 7-8 piosenek i jego premiera zaplanowana jest na drugą połowę 2018 roku. Premierowy utwór “Connection” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba nowa piosenka?


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus