Troye Sivan w klipie do najnowszego utworu “Bloom”

Troye Sivan, młody artysta i YouTuber australijskiego pochodzenia, po dużym sukcesie swojego debiutanckiego albumu rozpoczął prace nad jego następcą, którego premiera zaplanowana jest na koniec sierpnia. Artysta niedawno wydał swoje nowe single “My My My!” oraz “Bloom”, do którego wokalista właśnie zaprezentował teledysk!

Piosenka “Bloom” to drugi singiel Troye Sivana, który znajdzie się na albumie o tym samym tytule. Utwór miał swoją premierę 2 maja, a dziś na oficjalnym kanale artysty w serwisie YouTube został opublikowany do niego teledysk. Album trafi do sprzedaży 31 sierpnia nakładem wytwórni Capitol Records, znane są również jego wszystkie szczegóły.

Troye Sivan / Capitol Records

Tracklista:

  1. Seventeen
  2. My My My!
  3. The Good Side
  4. Bloom
  5. Postcard (feat. Gordi)
  6. Dance to This (feat. Ariana Grande)
  7. Plum
  8. What a Heavenly Way to Die
  9. Lucky Strike
  10. Animal

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Troye Sivana zamyka wydany w grudniu 2015 roku longplay “Blue Neighbourhood”, który został mocno doceniony przez krytyków i cieszył się ogromną popularnością w internecie. Obecnie wokalista przygotowuje się do premiery swojego drugiego krążka, którego premiera zaplanowana jest na 31 sierpnia. Wydawnictwo jak dotąd promują utwory “My My My!”, “The Good Side” oraz “Bloom”. Klip do wspomnianego utworu prezentujemy Wam poniżej. Co sądzicie o teledysku?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus