Troye i Ariana w duecie “Dance To This”!

Troye Sivan ogłosił tytuł i datę długo wyczekiwanego singla, który nagrał z Arianą Grande! 23-letni wokalista podzielił się tą wiadomością wczoraj (10 czerwca) w swoich mediach społecznościowych.

Długo wyczekiwany singiel, o którym Troye wspominał już w lutym, doczeka się swojej premiery w tę środę! Artysta potwierdził to wczoraj na Twitterze i Instagramie. Czytając komentarze pod wpisami można śmiało stwierdzić, że fani są zachwyceni tą współpracą!

Ariana Grande odpisała wokaliście na Twitterze.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Troye Sivana zamyka wydany w grudniu 2015 roku longplay “Blue Neighbourhood”, który został mocno doceniony przez krytyków i cieszył się ogromną popularnością w internecie. Obecnie wokalista przygotowuje się do premiery swojego drugiego krążka, którego premiera zaplanowana jest na 31 sierpnia. Wydawnictwo jak dotąd promują utwory “My My My!”, “Bloom” oraz “The Good Side”.


“Dance to This”
to 6. pozycja na trackliście albumu i prawdopodobnie ostatni singiel przed wydaniem krążka. W wywiadzie dla BBC Radio 1 artysta zdradził, że jest bardzo dumny z tego duetu i kocha Arianę.

Sama wokalistka również sobie świetnie radzi – album Ariany jest już ukończony i podobno w całości spodobał się wytwórni. Niedawno usłyszeliśmy też nowy singiel wokalistki zatytułowany “No Tears Left To Cry”, który bije rekordy popularności i zapowiedziała już kolejne, które wkrótce doczekają się premiery!

Singla będzie można posłuchać już w środę. Czekacie? 😉

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus