The Vamps prezentują “Just My Type”!

Po sukcesie piosenki “Hair Too Long”, brytyjska grupa The Vamps wypuściła dziś o północy nowy (choć dobrze znany fanom z koncertowych wykonań) kawałek zatytułowany “Just My Type”.

“Just My Type” to już czwarty utwór, którym podzielił się z nami zespół, promując drugą część projektu zatytułowanego “Night&Day”. Pierwsza edycja albumu, tzw. “Night Edition” weszła do sprzedaży 21/07/2017 r. i promowały ją takie utwory jak “Middle Of The Night” nagrane z Martinem Jensenem oraz “All Night”, gdzie do sukcesu przyczynił się także Matoma.
Jeśli chodzi o “Day Edition” (premiera: 13/07/2018 r.), czyli drugą część albumu, zdążyliśmy już przesłuchać “Personal”, które powstało we współpracy z Maggie Lindemann, “To Good To Be True”, gdzie gościnnie wystąpili Danny Avila i Machine Gun Kelly oraz wcześniej wspomniane “Hair Too Long”.

Warto też nadmienić, że artyści do tej pory odwiedzili Polskę aż trzykrotnie! Brad Simpson, James McVey, Connor Ball i Tristan Evans zdążyli już zagrać koncert w Krakowie i dwa w Warszawie. Z licznych wypowiedzi na ten temat można wywnioskować, że pokochali nasz kraj!

Posłuchaj nowego singla The Vamps na Spotify:

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus