The Chemical Brothers, Jamie Cullum, St. Vincen, LP wsród gwiazd Pohoda Festival

W dniach 5 – 7 lipca 2018 roku w mieście Trenczyn na Słowacji odbędzie się kolejna edycja Pohoda Festival. Jest to największy letni festiwal na Słowacji odbywający się pod gołym niebie na terenie portu lotniczego. Wśród gwiazd tegorocznej edycji są m.in. The Chemical Brothers, Jamie Cullum, St. Vincen oraz LP.

Przez ostatnie kilka lat Pohoda Festival została zauważona na arenie międzynarodowej i zapracowała sobie na opinię jednego z najlepszych słowackich festiwali. Powodem tego jest przede wszystkim niezwykła atmosfera festiwalu. Pohoda Festival oferuje połączenie niejednorodnych stylów sięgających od muzyki klasycznej, przez muzykę eksperymentalną aż po techno. Festiwal był kilkukrotnie nominowany do International Live Music Conference’s Arthur Awards oraz European Festival Awards gdzie w 2017 roku zdobył główną nagrodę w kategorii Green Operations.

W tym roku Festiwal gości takich artystów jak: The Chemical Brothers (GB), Jamie Cullum (GB), St. Vincent (US), GusGus (IS), LP (US), Ziggy Marley (JA), Glass Animals (GB), Danny Brown (US), SOJA (US), Rodriguez (US), Aurora (NO), Little Dragon (SE), Blossoms (GB), Fink (GB), Calexico (US), La Femme (FR). W tegorocznej edycji festiwalu z polskich artystów udział potwierdzili Mitch & Mitch, Coals oraz Rebel Babel.

Więcej o festiwalu na jego oficjalnej stronie: www.pohodafestival.sk

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus