Shawn Mendes odświeża nowy singiel! Posłuchaj utworu “In My Blood” w języku… portugalskim!

Kanadyjski artysta Shawn Mendes zaprezentował w ostatnim czasie swój trzeci studyjny album, z którego usłyszeć możemy takie utwory jak “Youth” z Khalidem, “Nervous” czy “In My Blood”, które doczekało się kolejnej wersji. Tym razem wokalista postawił na wariację portugalskojęzyczną!

Utwór “In My Blood” miał swoją pierwotną premierę 22 marca tego roku i był zapowiedzią eponimicznego albumu Shawna Mendesa. Piosenka została wyprodukowana przez Teddy’ego Geigera, który odpowiedzialny był za wszystkie ostatnie single wokalisty, a także współpracował z takimi artystami jak James BluntMaroon 5 czy One Direction. Do tej pory wokalista poza oryginalną wersją, nagrał również wariację akustyczną, a dziś do sieci trafiła również nowa łącząca język angielski z portugalskim.

Shawn Mendes / Island Records

Przypomnijmy, że najnowszy album “Shawn Mendes” promują takie utwory jak “In My Blood”, “Youth” nagrane z wokalistą Khalidem, czy wydane ostatnio “Nervous”. Sam krążek został bardzo pozytywnie przyjęty zarówno przez krytyków jak i fanów, co przełożyło się na jego wysokie notowania na listach sprzedaży, m.in. pierwsze miejsce na liście Billboardu. Obydwa poprzednie wydawnictwa wokalisty “Handwritten” oraz “Illuminate” również zadebiutowały na szczycie amerykańskiej listy sprzedaży, a wszystkie single z tego drugiego znalazły się w TOP 20 listy Billboard Hot 100.


Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus