Selena Gomez w teledysku do “Back To You”

W ostatnim czasie amerykańska wokalistka i aktorka Selena Gomez usunęła się odrobinę w cień i postanowiła odpocząć od świata show-biznesu. Po wydanym w 2017 roku utworze “Wolves”, zrealizowanym z DJ-em i producentem Marshmello wokalistka zniknęła nam z oczu głównie za sprawą problemów zdrowotnych i spraw osobistych. Niedawno jednak Selena powróciła z nowym utworem, który promuje drugi sezon serialu “13 powodów”. Dziś w końcu możemy obejrzeć nakręcony do piosenki teledysk.

Utwór “Back to You” to najnowsza piosenka autorstwa amerykańskiej wokalistki Seleny Gomez i znalazła się ona na ścieżce dźwiękowej do drugiego sezonu serialu “13 Reasons Why”. Jak podaje magazyn Elle, inspiracją do napisania utworu był związek Seleny Gomez z Justinem Bieberem.

Teledysk do singla nakręcił Scott Cudmore, który nakręcił między innymi klip do utworu “Lemon” N.E.R.D. i Rihanny.

Przypomnijmy, że Selena Gomez ma na swoim koncie jak dotąd dwa solowe krążki, z których ostatni to “Revival” wydany jeszcze w 2015 roku. Utwór “Wolves” jest jedną z czterech kompozycji, które wokalistka zaprezentowała w 2017 roku, wśród których były również “Bad Liar”, “Fetish” oraz nagrane z Kygo “It Ain’t Me”.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus