Sara Boruc-Mannei w debiutanckim singlu “Łapię tlen”. ZOBACZ TELEDYSK!

MANNEI, czyli Sara Boruc-Manner, to żona piłkarza Artura Boruca. Wokalistka zaprezentowała właśnie teledysk do swojego debiutanckiego singla “Łapię tlen”.

Utwór “Łapię tlen” został stworzony przez MANNEI we współpracy z Klarą Giżewską i Piotrem Siejką. Singiel jest zapowiedzią debiutanckiego albumu wokalistki “LoVe on your own”, który ma pojawić się na półkach sklepowych w sierpniu.

Jest to utwór, który opowiada o trudnościach, jakie napotykamy w momentach zwątpienia w miłość. O tym, jak wiele jesteśmy w stanie poświecić walcząc o nią i jak łatwo zatracamy się  w tej walce, zapominając o sobie… – mówi o singlu Sara.

Teledysk do utworu wyreżyserował Jakub Jakielaszek.

Klip jest formą wizerunkową. Nie szukaliśmy z Sarą zbędnej w tym przypadku historii, która mogłaby zamieszać w utworze. Chcieliśmy jedynie uwypuklić atuty muzyczne i dopełnić je pięknymi ujęciami pięknej wokalistki. Dlatego też wybraliśmy czarne tło, aby widz mógł się skupić na tym, co najważniejsze. Odważna decyzja, aby zrealizować takie zdjęcia opłaciła się – Sara jest profesjonalistką i współpraca z nią była jak zawsze na wysokim poziomie – mówi reżyser.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus