Rita Ora, Cardi B, Bebe Rexha i Charli XCX w teledysku do utworu “Girls”

Rita Ora, brytyjska wokalistka i autorka tekstów, od dłuższego czasu pracuje nad drugim studyjnym albumem, który miał trafić do sprzedaży już jakiś czas temu, ale jego premiera jest ciągle przekładana. Jakiś czas temu pisaliśmy o specjalnym utworze Rity wraz z udziałem innych artystek, do którego do sieci trafił właśnie teledysk!

“Girls” to piosenka Rity Ory, która nagrana została wraz z Cardi BCharli XCX i Bebe Rexhą. Za produkcję utworu odpowiadają Ben BillionsJonny Coffer i Watt. Warto wspomnieć, że pierwotnie w utworze miały również wziąć udział Charli XCX oraz raperka Raye. Ostatecznie jednak skład tej kolaboracji zmienił się i do Rity oraz Charli dołączyły Bebe Rexha oraz popularna ostatnio raperka Cardi B. Pierwsza wersja piosenki miała swoją premierę na żywo podczas festiwalu “BBC Radio 1’s Big Weekend”, który odbył się w tamtym roku w Wielkiej Brytanii.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Rity Ory zamyka jej debiutancki album “Ora” z 2012 roku, z którego pochodzą m.in. takie hity jak “How We Do (Party)” czy “R.I.P.”. Wokalistka obecnie przygotowuje się do wydania długo oczekiwanego drugiego krążka, który jak dotąd promowały utwory “Your Song”, “Anywhere” oraz “For You” z Liamem Paynem. Teledysk do utworu “Girls” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus