Premiera dwóch nowych utworów Charli XCX! Posłuchaj piosenek “Focus” oraz “No Angel”

Angielska wokalistka i autorka tekstów Charlotte Emma Aitchison, czyli Charli XCX w ostatnim czasie ciężko pracuje i wciąż nagrywa materiał na swój długo wyczekiwany trzeci krążek. Po dwóch mixtapach “Number 1 Angel” oraz “Pop 2” wydanych w 2017 oraz nowych utworach artystka nie zwalnia tempa i prezentuje dwie kolejne kompozycje!

Utwory “Focus” oraz “No Angel” to premierowe kompozycje angielskiej wokalistki Charli XCX, które są kolejnymi zapowiedziami długo wyczekiwanego trzeciego albumu wokalistki. Fani artystki mogli już usłyszeć obydwie piosenki przy okazji jej występów na żywo. Na ten moment nie są znane szczegóły czy w najbliższym czasie możemy się również spodziewać teledysku do jednej lub obydwu premierowych kompozycji.

Charli XCX / Asylum Records

Przypomnijmy, że Charli XCX pracuje nad swoim trzecim albumem studyjnym, z którego poza nowymi utworami znajdą się również prawdopodobnie piosenki “After the Afterparty”, “Boys” oraz ostatnia “5 in the Morning”. Premierowych utworów “Focus” oraz “No Angel” możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podobają nowe piosenki Charli?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus