Premiera debiutanckiego krążka Mariusza Wawrzyńczyka “Zawsze pod wiatr” już w piątek

Już w najbliższy piątek, 29 czerwca, premiera debiutanckiego albumu Mariusza Wawrzyńczyka, zwycięzcy koncertu “Debiutów ze Skaldami” odbywającego się podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na płycie “Zawsze pod wiatr” znalazło się dwanaście kompozycji, w tym specjalna wersja utworu zespołu Bajm “Biała armia”. 

Mariusz to absolwent Policealnego Studium Czesława Niemena w Poznaniu. Podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zwyciężył w koncercie „Debiuty”. Komponują dla niego najwybitniejsi polscy kompozytorzy, m.in. Adam Abramek i Paweł Sot, Przemek Puk, Marcin Nierubiec czy Tomasz Lubert, a sam artysta zaśpiewał w duecie z Krzysztofem Jaryczewskim i Anią Rusowicz. Szerszej publiczności dał się poznać w programie “Szansa na sukces” oraz “Bitwa na głosy” w grupie Urszuli Dudziak.

Już w piątek premiera jego debiutanckiego krążka “Zawsze pod wiatr”!

Tracklista:

1. Placebo
2. Zawsze pod wiatr
3. Miłość jest wśród Nas
4. To tylko chwila
5. Labirynt myśli
6. Daleko od Ciebie
7. Jeszcze wierze
8. Mały chłopiec
9. Miłość to deszcz
10. Nie przestawaj marzyć
11. Tylko serce kocha wiernie
12. Biała armia (remix)

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus