OneRepublic i Logic przypominają o globalnym ociepleniu w najnowszym teledysku! Zobacz klip do utworu “Start Again”

Amerykański zespół OneRepublic jeszcze pod koniec 2016 roku wydał album “Oh My My”, z którego usłyszeć mogliśmy takie single jak “Wherever I Go”“Kids” czy “Let’s Hurt Tonight”. Grupa obecnie przygotowuje materiał na swój nowy krążek, który ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku, a w międzyczasie prezentują ich wspólną piosenkę z udziałem rapera o pseudonimie Logic oraz teledysk poruszający ważną kwestia globalnego ocieplenia!

Piosenka “Start Again” to utwór autorstwa zespołu OneRepublic nagrany wraz z udziałem rapera Sir Roberta Brysona Halla II-go, znanego publice jako raper Logic. Kompozycja wchodzi w skład ścieżki dźwiękowej do drugiego sezonu serialu “Trzynaście Powodów” (ang. 13 Reasons Why), na którym znajdziemy również piosenki takich gwiazd jak Selena Gomez (“Back to You”) czy Years & Years (“Sanctify”). Teledysk do utworu “Start Again” miał swoją premierę 22 czerwca na oficjalnym kanale zespołu w serwisie YouTube. Klip porusza ważną kwestię i problem z globalnym ociepleniem, z którym boryka się ówczesny świat.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy OneRepublic zamyka wydany w 2016 roku album “Oh My My”. Zespół obecnie przygotowuje się do wydania nowego krążka, który jak zdradził frontman Ryan Tedder ma mieć ok. 7-8 piosenek i jego premiera zaplanowana jest na drugą połowę 2018 roku. Teledysk do najnowszego utworu OneRepublic “Start Again” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba ten klip z przesłaniem?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus