Nowy album Beyoncé i Jaya-Z “Everything Is Love” już na Spotify dla wszystkich

Od pewnego czasu spekulowano, że Beyoncé i Jay-Z wydadzą wspólny album. Plotki podgrzewały fakt, że Carterowie wyruszyli wspólnie w trasę koncertową. W ramach tournee odwiedzą również Polskę – zobacz więcej. Początkowo album dostępny był jedynie na Tidalu oraz w sprzedaży cyfrowej, teraz krążek jest już dostępny na Spotify dla wszystkich.

JAY-Z i Beyoncé wydali swój wspólny album “Everything Is Love”. Początkowo dostępny był jedynie w serwisie streamingowym należącym do Jaya-Z. Dzień później longplay Państwa Carterów pojawił się w sprzedaży cyfrowej oraz dostępne do odsłuchu dla użytkowników, którzy płacą za abonament w Spotify. Teraz jednak Bee i Jay postanowili podzielić się albumem dla wszystkich użytkowników Spotify (nie tylko użytkowników wersji Premium).

Decyzja o udostępnieniu krążka dla wszystkich użytkowników została podjęta po ostatnich kiepskich wynikach sprzedaży i streamingu albumu “Everything is Love”, o których możecie więcej przeczytać tutaj.

Zaskoczeni?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus