Nowa muzyka od Lany Del Rey już niedługo?

Lana Del Rey, amerykańska wokalistka mająca na koncie miliony sprzedanych płyt, znana ze swojego charakterystycznego wokalu i kompozycji, które wydają się być stworzone kilka dekad wcześniej. Od początku kariery przyciąga uwagę zarówno mediów, jak i słuchaczy z całego świata.

Jej dyskografię zamyka wydany w zeszłym roku album “Lust For Life”, na którym po raz pierwszy zdecydowała się na duety z innymi artystami, a na okładce widzimy powrót do loga sprzed ery “Born To Die”. Dodatkowo cały krążek po raz pierwszy jest w całości dedykowany fanom. Del Rey jest bardzo aktywna na rynku muzycznym i od 2012 roku zdążyła już wydać pięć (notabene bardzo interesujących!) albumów. Oprócz spontanicznych aktywności w social mediach, a także przyciągających wzrok kreacji (Met Gala 2018), pojawiały się głosy mówiące o tym, że zajmuje się tworzeniem nowej muzyki. Sama artystka podsycała ciekawość fanów wrzucając fragmenty niewydanych piosenek na swój profil na Instagramie.

Kilka dni temu informacje o tym, że Lana pracuje nad nowym albumem potwierdził jej manager, Ben Mawson.

Czyżby fani nie mieli się już doczekać obiecanego teledysku do piosenki “Cherry” i jest to już koniec ery “Lust For Life”, a nam dane byłoby usłyszeć nową muzykę od Lany jeszcze w tym roku?

Dajcie znać co sądzicie!

  

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus