Nowa muzyka od Lady Gagi szybciej niż się spodziewamy?

Od premiery ostatniego krążka Lady Gagi – „Joanne” – minęło już ponad półtora roku. W tym czasie artystka zdążyła wystąpić na Super Bowl, Coachelli czy wypuścić film biograficzny („Gaga: Five Foot Two”). Fani wokalistki są jednak spragnieni nowej muzyki od swojej idolki. A ta być może pojawi się wcześniej, niż się tego spodziewamy.. 

Spekulacje na temat rychłego powrotu Gagi z nowym albumem studyjnym zaczęły narastać po tym, gdy kompozytor muzyki filmowej, Mark Nilan, wstawił na swojego instagrama ten oto post:

Jak widać, muzyk pracował z piosenkarką nad nowymi kompozycjami, do nagrania których wykorzystano orkiestrę. Co więcej, gdy jedna z fanek Gagi zapytała go, czy nowa muzyka będzie miała swoją premierę jeszcze w tym roku, Nilan odpowiedział twierdząco

Kolejną rzeczą na która trzeba zwrócić uwagę jest fakt, że oprócz wspomnianej wyżej dwójki w studiu nagraniowym znajdowali się również producenci: Benjamin Rice i Nick Monson, który już wcześniej pracowali z artystką m.in. nad albumem „ARTPOP” wydanym w 2013 roku.

Oczywiście do wszystkich wspomnianych w tekście informacji należy podchodzić z pewnym dystansem, jako że nie zostały one oficjalnie potwierdzone. Jednak cokolwiek by się nie wydarzyło, to i tak jeszcze w tym roku premierę będzie mieć stworzony przez Lady Gagę soundtrack do filmu „A Star Is Born”, w którym gra ona również główną rolę u boku Bradleya Coopera.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus