“No Shame” od Lily Allen już w sprzedaży! Posłuchaj nowego wydawnictwa artystki

Brytyjska piosenkarka Lily Allen powróciła na scenę muzyczną z nowym studyjnym albumem. W grudniu zeszłego roku artystka zaprezentowała fanom singiel “Trigger Bang” z udziałem rapera Giggsa, który spotkał się z ciepłą reakcją zarówno fanów, jak i krytyków, oraz dwa inne utwory. Dzisiaj nastąpiła natomiast premiera całego krążka nazwanego “No Shame”!

Wydawnictwo “No Shame” to już czwarty album w karierze Lily Allen, który trafił do sprzedaży cyfrowej i fizycznej oraz serwisów streamingowych 6 czerwca tego roku. Pierwszym singlem promującym był utwór “Trigger Bangs” nagrany z udziałem rapera Giggsa, w późniejszym czasie do sieci trafiły również kompozycje “Higher” i “Three” oraz tydzień przed premierą piosenkę “Lost My Mind”. Krążek “No Shame” został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków, którzy bardzo wysoko oceniają jego wartość artystyczną i liryczną.

Lily Allen "No Shame" okładka

Lily Allen / Parlophone / Warner Music Group

Tracklista:

 1. Come On Then
 2. Trigger Bang (feat. Giggs)
 3. What You Waiting For
 4. Your Choice (feat. Burna Boy)
 5. Lost My Mind
 6. Waste (feat. Lady Chann)
 7. My One
 8. Higher
 9. Family Man
 10. Apples
 11. Three
 12. Everything To Feel Something
 13. Pushing Up The Daisies
 14. Cake

Przypomnijmy, że Lily Allen poza nowym krążkiem ma na swoim koncie trzy studyjne albumy, w tym ostatni zatytułowany “Sheezus”, który ukazał się jeszcze w 2014 roku. Najnowsze wydawnictwo “No Shame” jest według zapowiedzi artystki “najbardziej osobistym wydawnictwem w jej karierze” i poruszać wiele ważnych kwestii z jej życia osobistego. Album prezentujemy Wam poniżej do samodzielnego odsłuchu i oceny. Jak Wam się podoba?Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus