Na płycie Ariany Grande znajdzie się cover

Nowy album Ariany Grande, który ponoć w całości spodobał się wytwórni jest już ukończony i czeka na swoją premierę. Nadchodzący krążek promuje nowy singiel wokalistki zatytułowany “No Tears Left To Cry”. Wokalistka zdradziła fanom, że wśród piosenek umieszczonych na płycie znajdzie się cover.

Już 20 czerwca wystartuje przedsprzedaż nowego albumu Ariany Grande, która połączona będzie z premierą utworu “The Light Is Coming” nagranego wspólnie z Nicki Minaj. Najnowszy album artystki, który usłyszymy już w sierpniu będzie nosił tytuł “Sweetener” i znajdą się tam utwory  “R.E.M.”“The Light Is Coming”“God Is a Woman” oraz intro “Raindrops”.

Wśród piosenek znajdzie się również utwór “Goodnight and Go”. Do tej pory nie był to potwierdzony tytuł, ale dzisiejszy tweet wokalistki oznacza, że piosenka znajdzie się na albumie. Kawałek będzie coverem piosenki o takim samym tytule z repertuaru Imogen Heap. Utwór był singlem promującym drugi album wokalistki, który został wydany w 2005 roku.

Ariana została zapytana o ten utwór przez fana na Twitterze. Użytkownik chciał się dowiedzieć czy utwór będzie coverem czy oryginalną piosenką z samplami Imogen Heap. Artystka odpowiedziała, że będzie to cover i remiks w jednym.

“To remiks i cover z kilkoma nowymi partiami. Dodałam coś od siebie do jednej z moich ulubionych piosenek wszech czasów z repertuaru mojej ulubionej artystki. Ta kobieta inspiruje mnie na każdym kroku, dlatego zrobienie tej piosenki trochę mnie przerażało, ale strasznie ją kocham i mam nadzieję, że Wy tez ją pokochacie”

Przypominamy, że na początku marca Ariana i jej manager gościli w siedzibie Republic Records, aby zaprezentować wytwórni nowy album, nad którym wokalistka pracowała przez ostatnie miesiące. Płytę “Sweetener” wyprodukowali Pharrell, Savan Kotecha i Max Martin.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus