Michał Kurys w teledysku do debiutanckiego singla “Światła miast”

Michał Kurys to nowa twarz w polskiej muzyce. Właśnie ukazał się jego debiutancki singiel “Światła miast”. Jest to jednocześnie pierwsza zapowiedź wydawnictwa, które szykuje dla nas młody wokalista.

Michał Kurys urodził się w 1991 roku, jest wokalistą, autorem melodii i tekstów.  Jak sam przyznaje – z muzyką związany jest od zawsze – swoje inspiracje znajduje między chwytliwymi numerami z gatunku muzyki popularnej, a romantycznymi balladami. Debiutancki singiel “Światła miast” to pierwszy z zaplanowanych na najbliższe miesiące utworów Michała.

– Utwór opowiada o tym, że każdy z nas przed czymś ucieka. Żeby odnaleźć siebie, czasami potrzebujemy wywrócić całe swoje życie do góry nogami – mówi artysta.

“Światła miast” powstały we współpracy z producentem muzycznym – Michałem Wrzosińskim –autorem muzyki i realizatorem nagrania. Teledysk do utworu zrealizował i zmontował Artur Cieślakowski.

Utwór dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych dzięki dystrybucji wydawnictwa MyMusic.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus