Martin Garrix i Khalid we wspólnym utworze! Zobacz teledysk do piosenki “Ocean”

Martin Garrix, holenderski DJ i producent, zaprezentował światu w ostatnim czasie szereg singli nagranych przy współpracy z wieloma artystami. Po opuszczeniu wytwórni Spinnin’ Records w listopadzie zeszłego roku i dołączeniu do ekipy Sony Music International, autor skupił się na produkcji swoich nowych utworów. Jednym z nich jest premierowa kompozycja, w której usłyszymy wokalistę Khalida!

Piosenka “Ocean” to kompozycja nagrana przez holenderskiego DJ-a i producenta Martina Garrixa wraz z wokalistą Khalidem. Utwór został wyprodukowany przez Garrixa we współpracy z Giorgio Tuinfortem, a jego premiera nastąpiła 14 czerwca wraz z towarzyszącym mu teledyskiem. Warto również wspomnieć, że klip został wyreżyserowany przez Polaka Damiana Karsznię, który ma na swoim koncie już wcześniejszą współpracę z DJ-em przy okazji poprzednich teledysków.

Martin Garrix /

Przypomnijmy, że debiutancki album Martina Garrixa miał mieć swoją premierę już w 2016 roku jednak po rozstaniu się z wytwórnią Spinnin’ Records, DJ rozpoczął prace od nowa. Obecnie nadchodzący krążek zapowiadają takie utwory jak hitowe “There For You” nagrane z wokalistą Troye Sivanem, czy “In The Name of Love” we współpracy z Bebe Rexhą. Premierową piosenkę “Ocean” wraz z teledyskiem prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba nowy utwór nagrany z Khalidem?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus