Mariusz Wawrzyńczyk w nowej wersji utworu “Biała Armia” Bajmu

Mariusz Wawrzyńczyk na chwilę przed premierą swojego debiutanckiego albumu “Zawsze pod wiatr” udostępnił słuchaczom nową wersją utworu “Biała armia”, który przed laty wykonał zespół Bajm. Utwór znajdzie się na płycie!

Skąd pomysł na nagranie nowej wersji hitu Bajmu? „Z Białą Armią wiąże się pewno historia. Jestem ogromnym fanem Beaty Kozidrak i Bajmu. Cenię ich za kompozycję, świetne brzmienie i energie na scenie, a Beatę za jedyny i niepowtarzalny głos oraz za charyzmę sceniczną i teksty piosenek. Wiele z utworów napisali dla Bajmu Adam Abramek i Paweł Sot, którzy stworzyli dla mnie w 2011 roku mój pierwszy singiel „Lepiej bez słowa”. Pewnego razu dzwoni do mnie Adam i mówi: „Słuchaj przygotowaliśmy na nowy aranż „Biała armia”, może byśmy spróbowali nagrać ją z Tobą?”. Nie trzeba było mnie długo namawiać. Z planów publikacji utworu nic nie wyszło, lecz na początku czerwca 2018 r. siedzę przy komputerze i zgrywam pliki na płytę do tłoczni i wpadłem na pomysł by umieścić tą nową wersje na swój krążek. Zadzwoniłem do Pawła i Adama oni się zgodzili. Postanowiłem napisać sms do Beaty Kozidrak, która również dała mi zielone światło, do publikacji. Czego chcieć więcej?. Może tylko tego by się moja wersja spodobała!” – mówi Mariusz.

Mariusz Wawrzyńczyk to absolwent Policealnego Studium Czesława Niemena w Poznaniu. Podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu zwyciężył w koncercie „Debiuty”. Komponują dla niego najwybitniejsi polscy kompozytorzy, m.in. Adam Abramek i Paweł SotPrzemek PukMarcin Nierubiec czy Tomasz Lubert, a sam artysta zaśpiewał w duecie z Krzysztofem Jaryczewskim i Anią Rusowicz. Szerszej publiczności dał się poznać w programie “Szansa na sukces” oraz “Bitwa na głosy” w grupie Urszuli Dudziak.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus