Lenny Kravitz wystąpił w Polsce! Zobacz naszą relację foto

Lenny Kravitz wystąpił w Polsce! Muzyk w ramach europejskiej trasy koncertowej odwiedził Kraków 8 czerwca 2018 roku. Była to wyjątkowa okazja, by usłyszeć najnowszy materiał artysty. Poniżej relacja foto z wydarzenia.

Kravitza uznaje się za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów – w czasie swojej ponad 20-letniej kariery bardzo wiele razy udowodnił, że wykracza poza jeden gatunek muzyczny, a to wszystko w niezwykłym stylu oraz z klasą. W jego muzyce możemy usłyszeć nutę soulu, rocka oraz funkowe wpływy lat 60. i 70. Jest również producentem muzycznym i multiinstrumentalistą, który zdobył w swojej karierze cztery Grammy i wiele innych nagród w kategorii “Best Male Rock Vocal Performance”.

Na swoim koncie ma dziesięć albumów studyjnych, które rozeszły się w nakładzie ponad 38 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ponadto ten niekwestionowany muzyk świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie wcielając się w rolę Cinny w “Igrzyska śmierci” i “Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus