Kolejnym singlem P!nk z albumu “Beautiful Trauma” zostaje…

Amerykańska wokalistka Alecia Moore, znana szerszej publiczności jako P!nk, powróciła po kilkuletniej przerwie z nowym albumem. Jak do tej pory wydawnictwo promowały piosenki “What About Us”“Beautiful Trauma” oraz “Whatever You Want”, a obecnie wokalistka jest w trakcie trasy koncertowej. Nie przeszkodziło jej to jednak w wydaniu kolejnego singla! Który utwór będzie w wakacje promował najnowsze wydawnictwo P!nk?

Piosenka “Secrets” została wybrana na czwarty singiel promujący najnowsze wydawnictwo P!nk pod tytułem “Beautiful Trauma”, które miało swoją premierę jeszcze w tamtym roku. Kompozycja została napisana przez wokalistką wraz z pomocą Maxa Martina, Shellbacka oraz Oscara Hiltera, którzy odpowiadają również za produkcję utworu. Informacje o wyborze “Secrets” na następny singiel z albumu przekazał portal The Music Network, który zaznacza, iż utwór trafi do rozgłośni radiowych zaraz przed startem australijskiej części trasy koncertowej artystki. Na ten moment nie są znane szczegół dotyczące teledysku, lecz w najbliższym czasie z pewnością wszystko się wyjaśni.

Przypomnijmy, że poprzedni studyjny album P!nk, “The Truth About Love”, trafił do sprzedaży jeszcze we wrześniu 2012 roku. Z wydawnictwa ukazały się takie hity jak “Blow Me (One Last Kiss)”“Try” czy “Just Give Me a Reason”, które królowały na listach przebojów na całym świecie przez wiele miesięcy. Obecnie wokalistka promuje swoje najnowsze wydawnictwo “Beautiful Trauma”, z którego również pochodzi zapowiadany singiel “Secrets”. Najnowszego singla P!nk posłuchać możecie poniżej. Dobry wybór na singiel?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus